poniedziałek, 29 maja 2017

#CzerwiecWRuchu - przyłączysz się?

Jestem mistrzem szukania sobie wymówek. Zawsze jest mi za ciepło, za zimno, zbyt słonecznie, za deszczowo albo zbyt umiarkowanie żeby ruszyć się z domu i iść pobiegać. Bo ja w gruncie rzeczy wcale nie lubię biegać... Na początku maja dowiedziałam się, że muszę radykalnie zmienić swoją dietę. Totalny detoks cukrowy. Zero słodyczy, owoce w bardzo ograniczonej ilości, węglowodany zredukowane do minimum... Plus jeszcze wywalenie z jadłospisu glutenu. Jak żyć? Co jeść?
Insulinooporność okazała się trudniejszym przeciwnikiem niż przypuszczałam. Dodatkowo koniecznie muszę zwiększyć swoją aktywność fizyczną żeby wyrównać poziom hormonów, które urządziły sobie imprezę w moim organizmie. Po prostu szał!


I wtedy jakby z nieba spadła mi akcja #czerwiecWRuchu, w której każdy może wziąć udział! Polega ona na tym, że każdy z uczestników zwiększa na miesiąc swoją dotychczasową ilość ruchu. Dodatkowo grupa blogerek postanowiła podzielić się w lipcowym wpisie tym co ta akcja im dała. Jak dla mnie rewelacja. Wiecie, nie mogę sobie zbytnio odpuszczać, żeby nie było siary przed innymi :)


Więc ja zapraszam także Was do włączenia się w to wyzwanie. Jeśli będziecie publikować komentarze albo wpisy w social mediach z hashtagiem  #czerwiecWRuchu to od razu będzie rosła motywacja. Cóż, nic tak nie cieszy jak świadomość, że nie tylko ja się tak męczę! A może dzięki temu uda nam się zrobić formę i rzeźbę do lata?  Oczywiście w akcji może wziąć udział każdy - niezależnie czy ma bloga czy nie.

Co trzeba zrobić?
– Ruszyć się z kanapy
– Publikować zdjęcia i statusy z hashtagiem akcji #czerwiecWRuchu
– Można dzielić się swoimi wrażeniami i osiągnięciami na wydarzeniu na FB 

– Jeżeli masz bloga to możesz napisać post podsumowujący po zakończeniu akcji

W prezencie przygotowaliśmy dla Was kalendarze do zapisywania wykonywanych w ramach akcji treningów. Jeśli chcecie jakiś pobrać to dostępne są TUTAJ. Jest pięć wzorów do wyboru :)


To co? Kto ma zamiar pocić się razem ze mną?
Blogi biorące udział w akcji:
Pomoc medialna:

 Nieźle, co? Dla Ciebie też jest miejsce na tej liście :)

pozdrawiam
Matka bez lukru
--------
Dziękuję za odwiedziny! Jeżeli post Ci się podobał to zachęcam do komentowania
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi wpisami to zapraszam na mój profil na FB
lub na Instagram

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz