środa, 8 lutego 2017

Walentynkowa inspiracja - kupony miłości


Dzisiaj chciałabym pokazać Wam sposób na szybki, własnoręcznie wykonany i bardzo osobisty prezent dla bliskiej osoby. Idealnie sprawdzi się na zbliżające Walentynki, ale nie tylko. Pan Bezlukrowy dostał go ode mnie na urodziny.

A więc przedstawiam Kupony Miłości. Małe, niepozorne karteczki, które można wymienić na odpowiednie towary lub usługi ;) Coś na wzór PRL kartek żywnościowych.

D wykonania potrzebny będzie najprostszy program graficzny lub... wystarczy opcja tabelki w Wordzie. Tu naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności. Najważniejsza jest kreatywność i zastanowienie się, co sprawi przyjemność Waszemu ukochanemu. Bo pamiętajcie - to prezent dla tej drugiej osoby a nie dla Was ;) Chociaż warto uwzględnić też to, że spełnienie go nie możne napawać was jakimś wstrętem czy niechęcią.
Jest to na wyjątkowy pomysł, choćby dlatego, że nie dajemy konkretnego prezentu ale zapewniamy szereg przyjemności i miło spędzonych chwil.
U mnie znalazło się wiele bardzo osobistych "towarów", których znaczenie rozumiemy tylko we dwoje. I o to właśnie chodzi.
Jaki tekst może się na nich znaleźć? U mnie jest mniej więcej tak:
Kupon urodzinowy (tu może znaleźć się każda inna okazja)
Uprawniajacy posiadacza do
..... (wpisujemy do czego)
Ważny bezterminowo
*jeżeli robimy jakieś zastrzeżenie

Przy niektórych hasłach można zrobić * z zastrzeżeniem np. Uprawniający do zakupu realnego prezentu* (*nie obowiązuje 10 przed wypłatą).
Na co można wymieniać kartki? Mogą być to np.

  • coś dla ciała (kolacja we dwoje, ugotowanie ulubionego dania, zaserwowanie deseru);
  • coś poza domem (wyjście do kina, na mecz, na spacer, na piknik - nie koniecznie z nami. Może być np. wyjście na piwo z kumplami! );
  • coś romantycznego (kolacja przy świecach, sto pocałunków, masaż);
  • intymnie... (tu już musicie sami zdecydować :) );
  • rozrywki domowe (scrabble, wieczór filmowy);
  • ulga w cierpieniach (dzień bez obowiązków, dziś TY zmywasz, dziś Ty wynosisz śmieci...)
Oczywiście można pobawić się formą. W internecie jest mnóstwo gotowych szablonów do pobrania, niekiedy nawet wypełnionych życzeniami.

Jeżeli pomysł Ci się spodobał i zechcesz go wykorzystać na Walentynki lub inną okazję - miło mi będzie jak zostawisz po sobie jakiś ślad.

pozdrawiam
Matka bez lukru
 --------
Dziękuję za odwiedziny!
Jeżeli post Ci się podobał to zachęcam do komentowania tutaj albo na moim profilu na FB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz