środa, 8 marca 2017

Wiosenne przebudzenie - konkurs!


Moi Drodzy, serdecznie zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie, który organizuję wspólnie z marką Canpol Babies. Do wygrania tym razem rewelacyjny zestaw "Krówka". 
W konkursie będzie aż dwóch zwycięzców!
Zadanie konkursowe:

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Już ja czuć w powietrzu. Niedługo wrócą bociany, a na łąkach pojawią się łaciate krowy przeżuwające trawę...
W związku z tym, pod postem konkursowym na Facebooku lub tutaj w komentarzu wklejcie wykonane przez Was zdjęcie/rysunek/grafikę przedstawiające Waszą interpretację słów "Wiosenne przebudzenie"! 
 Dajcie się ponieść fantazji! Jedna nagroda zostanie przyznana osobie, która prześle zdjęcie/rysunek/grafikę z najciekawszą interpretacją tematu, a druga zostanie rozlosowana wśród pozostałych uczestników jako nagroda pocieszenia!

Jeżeli nie możecie wkleić obrazu w komentarzu to możecie przesłać go na adres matkabezlukru@gmail.com a ja go wstawię do galerii konkursowej!

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić przebieg konkursu, będzie mi niezmiernie miło jeśli polubicie facebookowy profil Organizatora oraz Sponsora nagrody, a także zaprosicie do zabawy znajomych i/lub udostępnicie post konkursowy.

Regulamin:
 1. Konkurs trwa od 8 do 26 marca włącznie.
 2. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga matkabezlukru.blogspot.com
 3. Sponsorem nagrody jest Canpol Babies
 4. Nagrodą w konkursie jest zestaw "Krówka"
 5. Zadanie polega na umieszczeniu fotografii, grafiki lub rysunku w komentarzu pod plakatem na fanpage Matka bez lukru lub tu w komentarzu wraz z danymi osoby zgłaszającej (imię i nazwisko)
 6. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku nadesłania większej ilości prac przez jedną osobę brane będzie pod uwagę pierwsze nadesłane zgłoszenie.
 7. Osoby zgłaszające pracę mogą udostępnić plakat konkursowy i polubić profile organizatora oraz sponsora.
 8. Wyboru i ogłoszenia zwycięzcy dokona właścicielka bloga w terminie do 2 dni od zakończenia konkursu.
 9. Zwycięzca zgadza się, aby organizator przekazał jego dane adresowe sponsorowi nagrody, w celu dostarczenia wygranej.
 10. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
 11. Uczestnik wyraża zgodę na publikację( w przypadku wygranej) swojej pracy na portalach społecznościowych oraz o przekazanie jej Firmie Canpol Babies jako sponsorowi nagrody, prace nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób.
 12. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
 13. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.
 14. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 15. Jeżeli zwycięzca konkursu w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników konkursu nie przekaże swoich danych do wysyłki nagrody Organizatorowi konkursu, na jego miejsce zostanie wybrana inna osoba wyłoniona z pozostałych uczestników konkursu.
 16. Za wysyłkę nagrody odpowiedzialny jest jej Sponsor.


pozdrawiam
Matka bez lukru
--------
Dziękuję za odwiedziny! Jeżeli post Ci się podobał to zachęcam do komentowania tutaj albo na moim profilu na FB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz